fbpx

Videolar

Yararlı ve Zararlı bakteriler ve inanılmaz gerçekler!

Yararlı / Zararlı bakteriler, canlı yaşamındaki önemleri ve inanılmaz gerçekler.. Geleneksel zararlı kimyasal temizlik ve hijyen ürünlerinin yerine, ekolojik, canlı yaşamına zarar vermeyen, mikro flora dengesini koruyup düzenleyen, daha önemlisi daha güzel bir dünya vaadeden inavatif bir çözüm bulundu ! Bu kısa video’muzu yararlı ve ilginç bulacağınızı düşünüyoruz. İyi seyirler..

Bakteriler Vücudunuza Nasıl Hükmediyor? (Mikrobiyom)

Yararlı bakteriler, zararlı bakteriler, canlı yaşamındaki mevcudiyetleri ve ilginizi çekecek çok enteresan bligileri bu videoda bulabilirsiniz. Farklı dillerdeki altyazı seçeneklerinin arasında “Türkçe” de bulunmaktadır. Yararlı ve ilginç bulacağınızı düşünüyor ve izlemenizi tavsiye ediyoruz.. İyi seyirler..

Dünyadaki en ölümcül varlık; Bakteriyofaj!

Dünyadaki En Ölümcül Varlıklar, her yerde, vücudumuzun içinde, dışında, su’da, karada, Bakteriler… İlginizi çekecek çok ilginç bilgileri bu videoda bulabilirsiniz. Farklı dillerdeki altyazı seçeneklerinin arasında “Türkçe” de mevcuttur. Yararlı ve ilginç bulacağınızı düşünüyor ve izlemenizi tavsiye ediyoruz.. İyi seyirler..

×