“Bionox” dünyanın geleceğini kurtarmak ve çocuklarımıza daha iyi bir yaşam vermek üzere kuruldu. Çeşitli temizlik ürünlerinin dünyamızda çok daha güçlü ve biyolojik bakteriyi oluşturmasıyla günümüzde artık “probiyotikli” ürünlerin kullanımı adeta bir mecburiyet halini almıştır.

İşte bu süreçte “Bionox Bio Teknolojik Ürünler” olarak “Ecoprobiotic” ve “Prowill” markaları ile hizmetlerimize başladık..

Misyonumuz

Amaç ve hedeflerimiz

İnsanlara, daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya verebilmek için, kaliteden ödün vermeden günümüz “bio teknolojilerini” kullanarak en yeni ve en güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak, dünyanın bir çok ileri gelen ülkesinde olduğu gibi “PROBİYOTİK BAKTERİLER”in gücüyle ülkemizde de yaşabilir çevre ve sağlık standartlarını yakalayarak “TEMİZLİK TEKNOLOJİSİ” adı altında yeni bir çağ açmak; tüm bu amaçları yerine getirirken insanların hem dünyaya yayılmakta olan bu teknolojiden faydalanabilmelerini sağlamak hem de bu faydayı maddi kazanca çevirerek ekonomik özgürlüklerini genişletebilmeyi amaç ediniyoruz.

Vizyonumuz

Vazife ve sorumluluklarımız

“Bionox Bio Teknolojik Ürünler” olarak; geleceğe ürünler ve olanaklar sunmak ve küresel toplumda geniş paylaşımlarda bulunmak suretiyle, bütün dünyadaki insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olmak, vizyonumuzun en temel yapı taşıdır. Dünya temizlik ve kozmetik pazarına yönelirken sosyal vatandaşlık bilinciyle de toplumsal katkı projeleri oluşturmak, çevreci yaklaşımıyla tüm dünyada fark yaratmak, sürdürülebilir çevre politikasıyla faaliyetlerde bulunmak Bionox’un birinci görevidir.

Kalite Politikamız

Sürekli yaptığımız yatırımlarımız ve yeniliklerimiz ile müşterilerimize ve müşteri olmaya aday hedef kitlemize pazarda destek olmak ve büyümelerini sağlamaktır.